İzleyiciler

27 Şubat 2015 Cuma

Karbonatın En Güzel İşlevi

Merhaba!
Duyunca çok mutlu olacağınızdan emin olduğum bende öğrenip, uygulayıp, işe yaradığını gördüğümde aşırı mutlu olduğum bir şeyden bahsetmek istiyorum. 
O şönlemek amacl karbonat yani toz soda. Peki ne işe yarar bu karbonat diyorsunuz. O zaman hemen sadede geleyim bu karbonat kokuyu önlüyor. Ne kokusu peki?
Ayak kokusu ayakkabı kokusu ve en önemlisi terlediğimizde ortaya çıkan o kokuyu nasıl mı...

Bir gün önceden giyeceğiniz ayakkabiya dökerseniz ayakkabının kokusu gider ve ayağınızı kokutmaz...

Ve en güzeli haftada ya da 3 günde bir parmaklarınızı ıslatıp karbonattan alıp koltuk altlarınıza sürerseniz terlersiniz zaten bu uygulama terlemeyi değil kokuyu önlemek amaclı ki ter gayet normal bir vücut savunma mekanizmasıdır terlemeyi engelleme çalışmayın.
Velhasıl, karbonatlı koltuk altlarınıza sürerseniz, en 3 gün kokudan eser kalmıyor. Hem de gayet doğal kimyasal yok ve rol on gibi yapış yapış ve kokulu değil ve iz bırakmıyor kıyafetlerinizde tonlarca parayi roll-onlara vermeyin gidin en fazla 1 liraya 4-5 ay rahat kullanılabilecek bu karbonatı alın deneyin;)

4 yorum:

 1. Cocuklugumdan beri bizim eve karbonat kiloyla alinir. Temizlik, kisisel bakim her amac icin karbonat ve sirke kullaniriz yillardir ;))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. En güzeli, kimyasal kullanmaktan iyidir:)

   Sil
 2. Herhangi bir marka da olabilir sanirim değil mi

  YanıtlaSil
 3. Yok, dr.oetker olmuyor mesela, başak karbonat harika onu tavsiye ederim:) Buldugun an stokla;)

  YanıtlaSil