İzleyiciler

29 Mayıs 2015 Cuma

Gardırop Rehberi☺

GARDIROP

Vücut detoksları ile beraber gardrop detoksu da yapın. 
Giyemeyeceğinizi düşündüğünüz parçalar, birkaç yıldır giymediğiniz kıyafetler, hediye edilmiş ancak zevkinize olmayan giysiler, yıpranan parçalar. Hepsini gardırobunuzdan çıkararak sadeleşin. 
Artık neye ihtiyacınız olduğunu daha iyi görebilirsiniz alışverişe çıkarken kendinizi mağazalarda kaybedip aslında hiç lazım olmayan parçalarla dönmemek için bir liste yapın. 
Sadece trendy parçalarla tarz sahibi olamazsiniz modayı hiç yansıtmayan klasik kıyafetlerle de rukus olabilirsiniz.
O nedenle modaya uygun parçalar ve zamansız parçaları bir arada olmasına kıyafetlerinde sizin zevkinizi yansıtmasına dikkat edin. 

Sanatın, doğanın, sıradışı fikirlerin, tasarımın, nostaljinin modaya hakim olduğu bir mevsime giriyoruz püskül bizi 70 lere götürürken leopar doğa ile buluşturuyor sanatın yaratıcılığın dünyasını hatırlatıyor dijital baskılar, marin çizgiler yanında kolyeler, spor ayakkabılar ve renkli güneş gözlükleri de sezonun öne çıkan trendleri arasında.


Akşam Yemeği Stili
Yaz akşamları tiril tiril ve renkli olmak en büyük tercihimiz. Uyumlu birbirini tatamamlayan şık ve salaş kıyafetler vazgeçilmez☺

Sahilde, deniz kenarında, deniz öncesi sonrası ya da tatile gittiğiniz yerde bu şekilde bembeyaz tiril tiril olmak yine paha biçilmez. Hele ki parçalar ucuz olirsa. Bunların hepsi de sosyete pazarlarında bulunacak çeşitte ürünler. Aklınızda olsuunn;)
Yorum bırakmayı unutmayın hoşçakalınn;)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder