İzleyiciler

12 Temmuz 2015 Pazar

Body Care/Face Skin Care Cream-Kuru Ciltler İçin
Bugünün önerisi kuru ciltliler için;
 Body Care Face Skin Care Cream..
Annem çok kuru ciltlidir hele banyodan sonra asiri kuru olur ve kendi söyledikleri şöyle "denediğim hicbir nemlendirici bu denli nemlendirmiyordu cildimi anlık nem veriyordu 1 saate yenilemek zorunda kaliyordum, bunu sabah suruyorum gün boyunca nemlendiriyor cildimi"
Bende karmadan yağlıya donuk ciltliyim kullandığım sure boyunca her sabah yağ içinde uyandığım cildimin yagi en aza indi, 
Bu krem ecocert sertifikalı, peki ecocert sertifikası nedir?

ECOCERT 2002 yılında Fransa'da kurulmuş olan, dünyada tüm özel ve kamu kuruluşları tarafından tanınan bir sertifikalandırma kurumudur.
Ecocert tarafından sertifika hak edebilmek için geleneksel kozmetik ürünleri yönetmeliklerinden çok daha üst derece zorunlulukları yerine getirmek gerekmektedir. Bu zorunluluk, tüketiciye, üretim zincirindeki tüm süreçlerin ve ürünün içindeki maddelerin değerlendirilmesine, en kaliteli ekolojik içeriğin kullanılmasına ve çevreye gösterilen duyarlılık konularına kadar garanti verir.

Ecocert sertifikası; ürünün organik olduğunu kanıtlayan bir belgedir.
Bugün tüm dünyada sadece 15.000 adet Ecocert sertifikasına sahip ürün bulunmaktadır.

Yani satıcılar ne kadar organik derlerse desinler ecocert sertifikası olmadan inanmayın.

Son olarakta harika bir kokusu var pompalı olması çok pratik ve krem çok bereketli ufacık bile almanız tüm yüzünüze yetiyor;)

SORULARINIZ VARSA SEVE SEVE CEVAPLARIM, ABONE OLMAYI UNUTMAYIN, HOSÇAKALIN☺

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder